Robotech A.G, ürettiği ileri teknoloji makinaları, deneyimli ve uzman kadrosu, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve uluslararası vizyonuyla Türkiye’nin Dış Giyim sektörüne yönelik en büyük otomasyon makina üreticisidir.

 

TARİHÇE

Robotech A.G 1997 yılında, otomasyon dikiş sistemlerinin tasarımını ve üretimini yapmak amacı ile İstanbul’da Bilgisayar Mühendisi Sayın Hüseyin Çetin tarafından kurulmuştur.

Robotech A.G Türkiye’de bu alanda kurulan ilk firmadır. Sektöründe; Ar-Ge, tasarım, üretim ve yazılım süreçlerini kendi bünyesinde tamamlayan tek firmadır. Robotech A.G sektöründe innovasyon yaratan bir firmadır. Daha önce diğer markaların çok yüksek fiyatlara satılan otomasyon dikiş makinaları Robotech A.G sayesinde daha ileri teknolojik özellikleri içermesine rağmen daha uygun fiyata tekstil üreticilerine sunmuştur. Bu alanda öncü ve rekabetçi bir firma olmuştur.

MİSY0N

Müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeden, artan rekabet ortamında değişen şartlara en hızlı şekilde uyum sağlayarak sektör liderliğini hedef seçerek, yenilikçi ve rekabetçi olmak.

VİZYON

Kurulduğu günden bu yana Hazır Giyim Sektörüne yönelik üretmiş olduğu tüm otomatlarda dünyada ki en son yenilikleri ve teknolojileri uygulayarak, ürünlerini sürekli geliştirmiştir. Yüksek kalitede ürün ve rakiplerine göre uygun fiyat avantajı ile kısa süre içerisinde Türkiye'de ve dünyada talep gören bir marka haline gelmiştir. Müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesini ön planda tutarak, ulusal ve uluslararası pazarda güvenilir ve saygın bir marka olmak.

ALTYAPI

ROBOTECH A.G tek otomatla başladığı üretimine kısa süre içinde talep gören tüm otomat çeşitlerini genişletmek kaliteli ve seri üretim yapabilmek için Konya’da 30.000 m2 alan içerisinde 6.000 m2 kapalı alan bulunan modern üretim tesislerini öz sermayesi ile yaparak faaliyete geçmiştir.

Şu anki üretim hattında kullandığı 6 CNC makinası ve MAZAC CNC lazer kesim makinası ve birçok konvansiyonel tezgahla faaliyetini devam ettirmektedir. 2013 yılında yaptığı yatırımlarla makina parkuruna 2 adet SIEMENS 5 eksen CNC, 1 adet CNC Satıh Taşlama, 1 adet Lazer Markalama, 1 adet 5 eksen Cad Cam Sistemleri, 1 adet CNC ilave ederek dünyadaki rakiplerine açık ara fark yaratacak teknolojik standartlarda üretim yapacaktır.

Böylelikle makina parkuru ve imalat teknolojisi ile ve ürün çeşitliliğiyle kendi sektöründe ilk sıraya yükselecektir.

İsminiz :

Telefonunuz :

Mesajınız :